ביה"ס התיכון התורני ע"ש פ‘ הימלפרב

שנה גודל טקסט א   א   א

 

 בית הספר הימלפרב החורת על דגלו את הפסוק

"בכל דרכיך דעהו והוא יישר אורחותיך"
 
אנו שמחים על זכייתו של בית הספר ב   אות נשיא המדינה   לשנת תשע"ו
         
אות הנשיא לבית הספר!
נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, העניק את "אות הנשיא לחינוך לשותפות" לשנת תשע"ו ‏לבית הספר שלנו - בזכות קיום שיתופי פעולה ודיאלוגים עם בתי ספר חילוניים (בויאר ואחרים), בית ספר ערבי (קבוצת תלמידי י"ב יחד עם המנהל - הרב ירמי), וכן משתתפים בבית הספר אברכים חרדים המסייעים בלימודי הגמרא.


שיחות המנהל - תשע"ז
כהמשך לתוכנית שיחות המנהל בשנה שעברה - גם השנה יגיעו אורחים ממנהיגי העם בישראל על כל גווניו. אתם מוזמנים להיכנס ולצפות בתקצירי השיחות!


אלוף ישראל - בתחרות ריצת 800 מטרים לתלמיד איתן זרביב (ט'5)
ברכות לתלמידנו איתן זרביב (ט'5) על זכייתו היוצאת דופן באליפות ישראל בריצת 800. איתן ייצג את בית הספר כיחיד, וניצח את הגמר בתוצאה מצויינת.


מסע כיתות י"ב לפולין
מסע כיתות י"ב לפולין יצא בשבוע הבא. למסע יצאו 102 תלמידים - שזוהי הכמות הגדולה ביותר שיוצאת לפולין אי פעם מטעם בית הספר. עם חברי המשלחת יצאו מרבית מחנכי השכבה ומורים מלווים נוספים, וכן איש העדות דב לנדאו בן העיירה בז'סקו, ניצול אושוויץ ובוכנוואלד.


נבחרת הכדורסל כיתות י'-י"ב עלתה לחצי הגמר!!
בפעם הרביעית ברציפות מגיעה נבחרת בית הספר לכיתות י-יב - לגמר הכדרוסל המחוזי. השנה הפסידה הנבחרת על חודו של סל לנבחרת בית הספר זיו. בסך הכל הנבחרת שיחקה מצויין וכמעט שניצח לאחר שהובילה בשלבים שונים של המשחק ובעיקר - הובלה של נקודה 20 שניות לסיום.דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ביה"ס התיכון התורני ע"ש פ‘ הימלפרב    תורה ועבודה 6 בית וגן   ירושלים    טלפון: 02-6421583  פקס: 02-6432079   דואר אלקטרוני: mazkirut@himmelfarb.co.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים